Szkoła Narciarstwa i Snowboardu KANIÓWKA SKI

Szkoła narciarska Kaniówka Ski jest to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi oraz dla osób na każdym poziomie umiejętności jazdy na nartach. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi oraz z dorosłymi. Każdy instruktor nauki jazdy posiada odpowiednie kwalifikacje do zajęć z najmłodszymi. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi podopieczni zdobywali nowe umiejętności w miłej i życzliwej atmosferze.

Wszystkich początkujących adeptów narciarstwa i snowboardu oraz tych, którzy chcą podnieść swoje umiejętności zapraszamy do skorzystania z doświadczenia wykwalifikowanych instruktorów naszej licencjonowanej Szkoły Narciarskiej i Snowboardowej KANIÓWKA. Szkoła działa na terenie stacji narciarskiej Kaniówka oraz Kotelnicy. Zespół instruktorów i trenerów to grupa pasjonatów sportów zimowych gotowych przekazać swoją wiedzę w zakresie narciarstwa zjazdowego oraz snowboardu. Wszyscy posiadają uprawnienia Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa Polskiego Związku Narciarskiego. Szkoła narciarska Kaniówka jest to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi oraz dla osób na każdym poziomie umiejętności jazdy na nartach i snowboardzie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi jak i z dorosłymi. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi podopieczni zdobywali nowe umiejętności w miłej i życzliwej atmosferze.

Lekcje indywidualne
Lekcje grupowe

OFERTA SZKOŁY

• nauczanie początkowe dzieci, młodzieży i dorosłych w formie zajęć indywidualnych i grupowych
  • doskonalenie jazdy dzieci, młodzieży i dorosłych w formie zajęć indywidualnych i grupowych
  • kursy dla dzieci
  • kursy dla dorosłych

NOWOŚĆ! KURSY NARCIARSKIE

Szkoła narciarska Kaniówka zaprasza wszystkie dzieci w wieku 4-12 lat, które zaczynają przygodę z narciarstwem oraz te, które chcą doskonalić swoje umiejętności.

Grupy liczą od 5 do 10 osób

Uwaga, ilość miejsc ograniczona!